Z Magni Lips powiększysz usta

magnilipsWiele kobiet narzeka na wygląd swoich ust – w końcu najbardziej atrakcyjne kobiety posiadają ponętne, duże usta, a mężczyźni bardzo zwracają na nie uwagę. Nie bez powodu niektóre usta są określane jako „całuśne”, a inne nie. Mówi się nawet, że im cieńsze usta, tym bardziej stanowcza, zimna i nieprzystępna jest dana osoba – namiętność, radość i otwartość jest kojarzona raczej z pełnymi ustami. Niektóre panie ratują się makijażem, jednak wychodzenie poza linię ust jest często widoczne i wygląda śmiesznie. Inne kobiety stawiają na operację lub ciągłe wizyty w gabinetach kosmetycznych, celem wstrzykiwania botoxu. Choć wiele osób o tym nie wie, istnieje jednak coś takiego jak „ziołowy botox” – tak nazywana jest mało znana, afrykańska roślina, o powiększającym usta działaniu. Jest ona składnikiem niezwykłego błyszczyku – Magni Lips.

Wiecej informacji : kliknij tutaj

Acmella i kolagen

Jeśli ktoś powiedziałby kobiecie, że efekty powiększania ust błyszczykiem będą się utrzymywać długo – a wręcz będą trwałe – nie uwierzyłaby. W końcu na rynku kosmetycznym jest znanych wiele produktów o powiększającym działaniu, ale kończy się ono z chwilą starcia błyszczyku – lub niedługo później. Magni Lips działa w inny sposób. Wszystko dzięki zastosowaniu niezwykłej rośliny – Acmella oleracea, zwanej też w Polsce potocznie acmelią. Wyciąg z tej rośliny wykazuje silne właściwości ujędrniające i przeciwzmarszczkowe, stymulując również ciało do produkcji kolagenu oraz elastyny. W Magni Lips dodano jeszcze naturalny kolagen, by zwiększyć skuteczność w czasie stosowania.

Jak i po co używać?

Magni Lips to łatwy w użyciu błyszczyk – sprzedawany w wygodnym opakowaniu z aplikatorem. Niczego nie trzeba wstrzykiwać – a jedynie smarować powierzchnię ust, tak jak się to czyni normalnym błyszczykiem. Produkt zawiera 3 mililitry preparatu, który może wystarczyć nawet do dwukrotnego powiększenia ust. Już po kilku dniach zobaczysz oszałamiającą różnicę, a po dwóch tygodniach Twoje usta będą większe nawet o 67% (a może nawet i więcej, gdyż wszystko jest kwestią indywidualną). Będą pełniejsze, bardziej zadbane i nawilżone. Skóra będzie zregenerowana, odżywiona, pozbawiona zmarszczek wokół ust, ich kontur zostanie powiększony i lepiej widoczny, a one same będą ładnie wypełnione i wyraźnie atrakcyjniejsze.
Wiele kobiet zapyta czy to bezpieczne – tak, ponieważ produkt zdobył zaufanie specjalistów i przeszedł profesjonalne badania, które zostały udokumentowane przez NCBI (Amerykańskie Narodowe Centrum Informacji Biotechnologicznej). Grono zadowolonych klientek również świadczy o skuteczności oraz bezpieczeństwie stosowania. Może więc warto spróbować?

 

Dowiedz się więcej o Magni Lips