Popraw swój uśmiech z White Express System

Piękny, zdrowy uśmiech może być naszą wspaniałą wizytówką, ale tylko pod warunkiem, że odpowiednio o niego zadbamy. Niestety, nasze nawyki żywieniowe, takie jak częste picie kawy, czy też nałogi w postaci palenia papierosów, sprawiają, iż nasze zęby stają się pożółkłe i mało atrakcyjne. Samo wyzbycie się tego typu szkodliwych nawyków nie jest wystarczające, a przebarwienia i osad wcale nie są skore do łatwego odpuszczania.

Oczywiście, jest wiele różnych sposobów na ponowne wybielenie zębów, ale spora grupa osób obawia się tego typu zabiegów, gdyż mogą one niekorzystnie wpływać na nasze uzębienie. Okazuje się jednak, że istnieje metoda, dzięki której nie tylko dodamy blasku naszym zębom, ale dodatkowo zatroszczymy się o ich dobrą kondycję. Czy to naprawdę możliwe? Zdecydowanie tak, wystarczy tylko zapoznać się dokładnie z kuracją White Express System!

Czym jest White Express System?

White Express System to innowacyjny produkt, stworzony z myślą o osobach, które chciałyby wybielić zęby w bezpieczny, skuteczny, ale również szybki sposób. Składnikiem, z którego skorzystano do stworzenia tego preparatu jest węglan wapnia. Jego dawka jest na tyle wysoka, aby zapewnić pacjentom właściwe działanie, ale jednocześnie na tyle niska, by nie odczuwali oni żadnych skutków ubocznych z powodu jego stosowania.

A co jest tak niezwykłego we wspomnianym już węglanie wapnia? Jego najważniejszą zaletą jest to, iż zawarta jest w nim wyjątkowo duża liczba mikrocząsteczek tlenu. To właśnie one odpowiadają bowiem za to, że szkliwo pokrywające nasze zęby może zostać wybielone w naturalny, a zatem również bezpieczny sposób.

Działanie White Express System

To, że opisywany preparat wykazuje tak dużą skuteczność, jest wynikiem przede wszystkim tego, iż działa on na kilku płaszczyznach. Oczywiście, najważniejsze jest w tym przypadku wybielanie, które zachodzi niemalże automatycznie. Każdego dnia zauważyć można różnice pomiędzy początkowym wyglądem naszych zębów, a tym jak się prezentują podczas stosowania White Express System.

Oprócz tego, preparat ten jest także naszym sprzymierzeńcem w walce z osadem. Oczywiście, po każdym posiłku powinniśmy dokładnie umyć zęby, jednak nawet ten zabieg nie jest w stanie uchronić nas przed ponownym pojawieniem się nalotu. White Express System może nam pomóc również w tym przypadku, ponieważ nie tylko niweluje nalot i tym samym powstające przebarwienia, ale także chroni nasze zęby przed osadzaniem się na nich zanieczyszczeń.

To jednak nie wszystko, ponieważ White Express System wpływa także na wzmocnienie naszych zębów. Tworzy on bowiem swego rodzaju warstwę ochronną na szkliwie, dzięki czemu zęby stają się odporne na ścieranie, są lepiej chronione przed ubytkami oraz zdecydowanie zmniejsza się ich nadwrażliwość, na przykład na temperaturę.

Efekty stosowania White Express System

Pacjenci używający już preparatu White Express System są zachwyceni tym, jak szybko zauważyć można rezultaty jego stosowania. Już po dwóch tygodniach można na długo pozbyć się nieestetycznego nalotu oraz przebarwień, które sprawiały, że wstydziliśmy się uśmiechać. Zęby stają się bielsze już od samego początku używania preparatu, a w końcowym rezultacie stają się one aż o pięć odcieni bielsze, na zawsze odmieniając nasz wygląd. Nie można również zapominać o tym, że White System Express pomaga nam również zwalczać zanieczyszczenia i chronić zęby przed kolejnymi, a dodatkowo likwiduje aż 80% bakterii, które zamieszkują naszą jamę ustną.

Nie pozostaje zatem nic innego jak sprawdzić działanie tego rewolucyjnego preparatu na własnych zębach. Faktycznie warto, o czym świadczą naprawdę przychylne komentarze pacjentów.