Platforma multimedialna z fiszkami Ling Fluent do nauki języków obcych

lingfluentLing Fluent

Języki obce są niezwykle ważne we współczesnym świecie – przede wszystkim angielski, jednak stał się on już taką podstawą, że nawet pracodawcy wymagają poprawnego posługiwania się co najmniej jednym językiem więcej. W chwili obecnej możemy swobodnie podróżować po świecie, państwa współpracują na wielu płaszczyznach, zachodzi wymiana handlowa, turystyczna, kulturowa – możemy swobodnie zwiedzać, poznawać świat i ludzi. Potrzebne są jednak języki, ażeby porozumieć się nie tylko w większych miastach, ale i w mniejszych miasteczkach, nie tylko z młodymi, ale i ze starszymi, ale również po to, by podnieść swoje klasyfikacje zawodowe i móc więcej zarabiać oraz awansować! Nauka języków obcych nie jest przy tym prosta – ale może uczynić ją łatwiejszą korzystanie z platformy multimedialnej z fiszkami Ling Fluent do nauki języków obcych!

Wiecej informacji – kliknij tutaj

Fiszki Ling Fluent – czym są?

Leo Anders – specjalista od neurolingwistyki – zaobserwował pewne mechanizmy dotyczące nauki języków obcych, które wykorzystał następnie w opracowaniu swojej własnej, niepowtarzalnej metody do nauki języka. Dzięki temu można z łatwością nauczyć się nie tylko jednego, ale nawet czterech języków i posługiwać się nimi z wielką łatwością już po niedługim czasie! Do jakich wniosków doszedł ten znany specjalista?
Najlepiej uczyć się przez budowanie skojarzeń oraz schematów lingwistycznych, które o wiele łatwiej zapamiętać niż jedynie suche fakty. Po drugie, słówek warto uczyć się na zasadzie podobieństw – poznając je w naturalnym środowisku, czyli w zdaniach. Leo Anders odkrył też, że ludzki mózg szybciej zapamiętuje słowa, których znaczenia nie zna – najpierw zatem warto poznawać obce słowo, a dopiero później jego znaczenie. Stosując się do zaleceń tego duńskiego specjalisty, możliwe jest nauczenie się języka obcego nawet 5-krotnie szybciej, przyspieszając proces zapamiętywania oraz zakres znanego słownictwa. Opracowana przez niego 4-tygodniowa formuła wykorzystuje wszystkie te obserwacje.

Fiszki Ling Fluent – dlaczego warto z nich korzystać?

Fiszki Ling Fluent umieszczone są na specjalnej platformie interaktywnej, która pozwala przyswoić 200 słówek dziennie. Wystarczy poświęcić 30 minut dziennie, by stworzyć w mózgu sieć połączeń, która pozwoli na długotrwałe zapamiętanie i umiejętne wykorzystanie całego słownictwa. Po 4 tygodniach znasz już 4000 słówek i konstrukcji zdaniowych, co pozwala Ci na swobodną komunikację z obcokrajowcami.
Formuła jest tak skuteczna, ponieważ pobudza mózg do wydajniejszej pracy, a postępy w nauce sprawiają, że i ochota do kolejnej wzmożonej pracy jest większa. Nie potrzeba książek i żmudnego powtarzania gramatyki – nauka przychodzi łatwo i od razu widać jej wymierne efekty. Jak zacząć się uczyć? Wystarczy zamówić dostęp do interaktywnej platformy z fiszkami Ling Fluent – jeśli efektów jakimś cudem nie będzie, klient ma aż 60 dni od daty aktywowania kursu na zgłoszenie reklamacji.

Wiecej informacji – kliknij tutaj