Perle Bleue – Pozbądź się zmarszczek raz na zawsze!

perleZmarszczki nigdy nie dodają uroku. Wie o tym każda kobieta. Rynek kosmetyków działających przeciw starzeniu się jest bardzo dochodowy. Co roku wydajemy mnóstwo pieniędzy na to, by odwrócić bieg czasu. Niestety, w przeważającej większości przypadków dostępne na półkach drogerii środki nie mają większego wpływu na to, jak wyglądamy.

Dowiedz się więcej i zamów na próbę bez ryzyka!

Formuła przeciwzmarszczkowa prof. Marka Howarda

Na szczęście istnieją preparaty, które w sposób faktyczny pozwalają na walkę ze zmarszczkami. Jednym z najbardziej skutecznych jest PERLE BLUE– środek oparty na formule opracowanej przez prof. Marka Howarda. Formuła ta pozwala na aktywowanie genu młodości KLOTHO. Autorska kuracja składa się z kremu na noc PERLE BLUE Active Retention Age oraz serum CLOTHO GEN w formie ampułki. Właściwe stosowanie preparatów sprawi, że uparte zmarszczki z czoła i kurze łapki zaczną znikać, skróca się ujędrni i nabierze właściwego kolorytu. Ponadto głębokie, brzydkie linie na nosie i ustach staną się płytsze i gładsze. Obwisła skóra na podbródku przyjmie ładniejszą postać, uelastyczni się.

Kto może używać preparatu PERLE BLUE?

Nie ma znaczenia wiek kobiety. Ważne, czy zaczyna ona zauważać pierwsze oznaki starzenia. Formuła jest przeznaczona zarówno dla tych kobiet, które są jeszcze przed 30-tką, jak i tych, które są już po menopauzie. 25-latka, używając PERLE BLUE, z pewnością zauważy zniknięcie malutkich zmarszczek, pojawiających się pomału na jej gładkiej buzi. 60-latka będzie mogła cieszyć się jędrniejszą skórą i brakiem obwisającego podbródka. Kremu mogą więc używać jednocześnie córka, matka i babcia.

PERLE BLUE usuwa zmarszczki:

  • znajdujące się na czole;
  • kształtujące się pod oczami;
  • między nosem a ustami;
  • tzw. „kurze łapki” czyli zmarszczki z okolicy oczu;
  • pojawiające się dookoła nosa;
  • mimiczne – rozwijające się m.in. przez wzgląd na uśmiechanie się i mówienie;
  • na szyi, dekolcie i brodzie.

 

Dowiedz się więcej i zamów na próbę bez ryzyka!

 

perle2Zobaczyłam się w lustrze O CHOLERA! – – Monika Laskowska, 23 lata

Któregoś dnia zobaczyłam się lustrze w O CHOLERA! Moje czoło przeszywała wielka zmarszczka. Przyglądałam się i było i więcej. RATUNKU! Co robić? Przecież mam dopiero 23 lata… Opętana szukałam ocalenia dla mojej skóry i młodości. Po tragicznych 10 kremach znanych marek byłam zrozpaczona. I niespodziewanie… nadeszła pomoc. Nazywa się Perle Bleue i jest to kuracja, która składa się z ampułki z algą śnieżną i kremu. Mieszając obie formuły i wklepując je w twarz, po prostu czuć, że to coś innego, coś, co naprawdę działa… Po 3 tygodniach od pierwszego użycia po zmarszczkach ani śladu. Młodość ocalona 🙂 Ufff… Mogę odetchnąć z ulgą.