Nicofrin – skuteczna pomoc w walce z paleniem

Nicofrin

nicofrinNie tylko w Polsce, lecz na całym świecie jest mnóstwo ludzi, którzy zmagają się z uzależnieniem od papierosów. Niestety, w nałóg ten łatwo wpaść, ale dużo trudniej go rzucić – wiąże się to bowiem z licznymi objawami odczuwanymi ze strony tak ciała, jak i psychiki. Nikotynizm jest przy tym zjawiskiem niezwykle niebezpiecznym – prowadzi do zniszczeń w organizmie (czasem nieodwracalnych), które w wielu przypadkach prowadzą nawet do śmierci. Szacuje się, że uzależnienie od nikotyny rocznie pochłania więcej ofiar, niż wypadki drogowe! Wielkie znaczenie w rzucaniu palenia ma ochota na papierosa – ciało cierpi, gdy nie otrzymuje odpowiedniej dawki nikotyny i wręcz się jej domaga. Pokonanie tego pragnienia przyczynia się do stopniowego ograniczenia palenia, a następnie jego całkowitego rzucenia – umożliwia to Nicofrin, rewelacyjny preparat w postaci pastylek, który pomógł już niejednej osobie!

Więcej informacji – kliknij tutaj

Jak działa Nicofrin?

Nicofrin jest dwufazową kuracją, opartą na samych naturalnych składnikach, które zamknięte zostały w tabletkach do ssania. Preparat podzielony został na dwa opakowania, dostosowane do dwóch faz działania. Pierwsza zwana jest fazą uderzeniową – wówczas bowiem organizm zostaje oczyszczony ze wszelkich szkodliwych substancji (w tym metali ciężkich), które zgromadziły się w nim przez lata palenia. Ochota na palenie zostaje też zatrzymana – a zatem palacz może stopniowo rezygnować z kolejnych paczek czy zmniejszać ilość wypalanych papierosów. Drugi etap kuracji to faza stabilizacji – w tym czasie osiągnięte efekty powinny zostać utrwalone, a głód nikotyny po skończeniu produktu zupełnie zniknąć!
Na rynku istnieje mnóstwo preparatów, które mają wspomóc palacza w walce z nałogiem – plastry, e-papierosy i gumy. Wciąż wymyśla się coś nowego, jednak problem zazwyczaj powraca, albo wcale nie znika. Nicofrin pomógł już wielu osobom – został przy tym przebadany przez zespół naukowców, a wyniki badań opisane przez Amerykańskie Narodowe Centrum Informacji Biotechnologicznej (NCBI). Przy tym producent zapewnia, że jeśli po kuracji potrzeba palenia nie zniknie, zwróci klientom całą, wydaną należność.

Nicofrin – siła naturalnych składników

W większości preparatów pomagających rzucić palenie jest mnóstwo chemii – a przecież natura dała nam mnóstwo naturalnych składników, które mogą zdziałać o wiele więcej! Nicofrin to odpowiednio przygotowana mieszanka wyciągu z korzenia kudzu oraz rhodioli. Kudzu to inaczej ołownik łatkowaty – roślina, która dzięki swoim właściwościom skutecznie leczy i inne nałogi. Rhodiola zaś – czyli po prostu różeniec górski – to gatunek z rodziny gruboszowatych, który podnosi odporność organizmu na stres, oddziałuje pozytywnie na układ nerwowy, a także zwiększa wytrzymałość fizyczną.
Wszystko to sprawia, że mieszanka Nicofrin likwiduje ochotę na papierosy, oczyszcza organizm i dzięki temu pomaga rzucić palenie. Skończ z niekończącymi się próbami, przestań wydawać krocie na paczki papierosów i nie martw się już żółtymi zębami, palcami, nieprzyjemnym zapachem – Nicofrin to nieoceniona pomoc w walce z nałogiem!

Więcej informacji – kliknij tutaj