Kankusta Duo Forte – nowy sposób na walkę z otyłością i jej skutkami zdrowotnymi

kankustaWiele osób zapomina, że otyłość to problem, który ma wymiar nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny. Według WHO co roku w Europie umiera ponad milion osób z powodu skutków otyłości, jakimi są choroby układu krążenia, cukrzyca typu II oraz niektóre nowotwory. Kankusta Duo Forte jest pierwszym środkiem na odchudzanie, który skutecznie pozwala pozbyć się nadmiernych kilogramów i dodatkowo zwalczyć groźne dla zdrowia skutki otyłości.
Co kryje w sobie preparat Kankusta Duo Forte?Ten innowacyjny środek na odchudzanie występuje w formie kapsułek, w których znaleźć można aż 4 składniki aktywne. Ich główną właściwością jest spalanie tłuszczu, ale nie tylko. Oto co zawierają tabletki odchudzające Kankusta Duo Forte:

  • Jagody Acai – te brazylijskie owoce znane są przede wszystkim jako bogate źródło witamin i przeciwutleniaczy. Mało kto wie, że w naturalny sposób pomagają także spalać tłuszcz, przyśpieszają metabolizm (nawet o 300%) i dodatkowo regulują poziom cukru we krwi.
  •  Garcinia Cambogia – prozdrowotne właściwości tego azjatyckiego owocu były wykorzystywane już w starożytnej medycynie chińskiej. Współczesna nauka potwierdziła, że jest to źródło ogromnej ilości kwasu hydroksycytrynowego HCA, który w organizmie ludzkim znacznie przyśpiesza metabolizm węglowodanów.
  • Wyciąg z ziaren zielonej kawy – pomaga stłumić apetyt, przyśpiesza przemianę materii, a także obniża poziom złego cholesterolu.
  • Jod – pierwiastek ten wspomaga pracę tarczycy, która odpowiedzialna jest za szereg procesów metabolicznych zachodzących w organizmie.

To właśnie ten unikalny skład preparatu jest odpowiedzialny za jego skuteczność w zakresie nie tylko odchudzania, ale również obniżania cholesterolu i cukru we krwi oraz regulowania metabolizmu.

Kankusta Duo – więcej informacji

Jak wygląda kuracja i jakie przynosi efekty?
Jak zapewnia producent preparatu, jego skuteczność została potwierdzona w wielu testach medycznych i laboratoryjnych. Kuracja odchudzająca z Kankusta Duo Forte polega na przyjmowaniu 2 kapsułek dziennie, jednej przed śniadaniem i drugiej przed obiadem. Poza tym nie trzeba utrzymywać żadnej diety, nie ma także żadnych zaleceń dotyczących aktywności fizycznej. Pełna kuracja powinna trwać miesiąc (opakowanie preparatu wystarcza na 15 dni), a jej efektem powinien być znaczny spadek wagi ciała, obniżenie poziomu cholesterolu, zmniejszenie apetytu, poprawa jakości snu, a także ustąpienie problemów z kręgosłupem i dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Według relacji osób przyjmujących preparat utrata kilogramów następuje już od pierwszego dnia jego zażywania. Co więcej, utratę minimum 14 kg w ciągu 30 dni kuracji gwarantuje sam producent, który w przypadku braku efektów zwraca klientom pieniądze.

Kankusta Duo – więcej informacji