Hepa Vitale – wspaniały sposób na usprawnienie układu pokarmowego

Medycyna ludowa wraca do łask. Dzieje się tak z kilku powodów. Najważniejszym jednak jest moda na bycie „fit” – zwracamy dużą uwagę na dietę. Przychylnym okiem patrzymy na leki oferowane przez naturę. Zioła są w stanie nie tylko poradzić sobie z wieloma dolegliwościami. Mogą także poprawić nasz wygląd i ogólne samopoczucie.

Hepa Vitale – dowiedz się więcej

Hepa Vitale – skarbnica natury

Preparat Hepa Vitale to doskonały przykład na to, jak wiele dobrego może zdziałać natura. W zestawie znajdują się nasiona ostropestu plamistego, babki płesznik oraz czarnuszki siewnej. Te znane w medycynie ludowej składniki doskonale działają na układ pokarmowy. Wspierają jego działanie i przyczyniają się do lepszego oczyszczania organizmu. Dzięki nim metabolizm przyspiesza, waga się wyrównuje. Mix tych składników pozwala także na efektywne radzenie sobie z wieloma chorobami. Hepa Vitale wpływa na działanie wątroby i jelit. Preparat jest polecany w szczególności tym, którzy cierpią na cukrzycę, mają podwyższony cholesterol lub cierpią na rozmaite alergie.

Babka płesznik – źródło naturalnego błonnika

Babka płesznik doskonale usprawnia metabolizm. Roślina zawiera spore ilości błonnika. Babka ułatwia wypróżnianie, dzięki niej udaje się pozbyć złogów zalegających w jelitach. Babka płesznik stabilizuje poziom cholesterolu i cukru we krwi. Jest wykorzystywana w walce z hemoroidami. Co ciekawe, roślina ta jest stosowana także w terapii trądziku różowatego, łuszczycy i innych chorób dermatologicznych. Roślina jest całkowicie bezpieczna. Mogą po nią sięgać nawet kobiety w ciąży i dzieci.

Ostropest plamisty – wspomaga działanie wątroby

Nasiona ostropestu plamistego są wykorzystywane m. in. w leczeniu wątroby. Roślina przydaje się szczególnie podczas ostrych i przewlekłych zatruć wątroby oraz w ostrym wirusowym zapaleniu wątroby. Ostropest wykorzystuje się również w terapii marskości lub stłuszczeniach. Działanie rośliny opiera się na uszczelnianiu błon komórkowych wątroby. Dzięki temu toksyny nie są w stanie przenikać do wewnątrz. Poza tym nasiona pozwalają na zredukowanie łaknienia, ograniczenie wzdęć oraz poprawę wyglądu skóry.

Czarnuszka siewna – naturalny antybiotyk

Nasiona czarnuszki siewnej wykazują doskonałe działanie antybakteryjne. Roślina jest w stanie likwidować pasożyty, grzyby, pierwotniaki. Ponadto nasiona czarnuszki siewnej poprawiają krążenie krwi oraz rozszerzają oskrzela. Roślina to doskonałe źródło dobroczynnych kwasów Omega-3 i Omega-6, a także witamin i składników odżywczych. Czarnuszka siewna jest polecana jako środek wzmacniający odporność. Składnik ma działanie antyhistaminowe, przez co może być używany przez alergików.

 

Hepa Vitale – dowiedz się więcej