Hallu Motion – Jak pozbyć się haluksów?

Haluksy to nieestetyczne skrzywienia na stopie, które powstają ze względu na różne czynniki. Skłonność do tego rodzaju wykoślawienia jest dziedziczna, jednak na jego pojawienie się znaczny wpływ ma np. chodzenie na obcasach i siedzący tryb życia. Żeby pokonać haluksy nie wystarczy schudnąć lub zmienić obuwie. Konieczne jest zastosowanie bardziej efektywnych środków.

Więcej informacji : kliknij tutaj

Walka o mniejszy ból i ładniejszy wygląd

Haluksy nie stanowią wyłącznie problemu estetycznego. Tego typu wykoślawienie negatywnie wpływa na całą postawę ciała. Ponadto jest przyczyną dużego bólu pojawiającego się podczas chodzenia. Tym samym znacznie utrudnia poruszanie się. Pod wpływem zniekształceń stopa zaczyna inaczej pracować – nie potrafi równomiernie rozłożyć ciężaru ciała, paluch przestaje być mocnym punktem podparcia w trakcie chodu. Po pewnym czasie mięśnie stają się coraz słabsze. Przeciążeniu ulega wewnętrzna krawędź stopy.

Haluksy nie znikną same z siebie. Nawet jeśli kobieta zrezygnuje z noszenia obcasów, należy odbyć odpowiednią terapię. Godnym polecenia środkiem jest korektor prof. Landera. To motoryczny aparat ortopedyczny, który został stworzony przez zespół biomechaników. Pozwala na aktywną korekcję haluksów przy jednoczesnym przywróceniu prawidłowego, bezbolesnego ruchu w obrębie kostno-stawowym stopy.

Jak działa korektor prof. Landera?

Korektor wykonany jest z inteligentnych, oddychających materiałów. Potrafi świetnie dopasować się do kształtu stopy. Nie wywołuje obtarć lub podrażnień. Opatentowana wyściółka zwalcza stany zapalne i zwyrodnienia. Urządzenie posiada uniwersalny rozmiar, nadaje się do większości typów obuwia. Składa się z poduszki z nanowłókien, biomechanicznego przegubu oraz opaski na paluch.

Co ważne, ortopedyczny korektor nie tylko zwalcza zwyrodnienie stóp. Ponadto jest w stanie w znaczny sposób poprawić ukrwienie nóg. Likwiduje obrzęki oraz wzmacnia stawy. Urządzenie zaczyna działać już w ciągu kilku godzin od zastosowania. Hallu Motion jest precyzyjnie wykonany, to aparat sięgający po zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jest w stanie zarówno zlikwidować ból podczas chodzenia – zapobiega także powstawaniu nieprzyjemnych odcisków i otarć.

Więcej informacji : kliknij tutaj