Fibra Vitale – sposób na doskonałą sylwetkę

O działaniu dobroczynnego błonnika wiemy wiele. To niezbędny składnik zrównoważonej diety. Dzięki niemu możliwe jest „wymiecenie” pozostałości zbędnych resztek pokarmowych z jelit. Błonnik likwiduje zaparcia i normuje poziom cholesterolu. Jak włączyć go do diety? Gdzie znajduje się najwięcej błonnika?

Fibra Vitale – dowiedz się więcej

Fibra Vitale – naturalny błonnik to twój sprzymierzeniec

Preparat Fibra Vitale zawiera w sobie wiele dobroczynnych składników, która pomagają w uregulowaniu pracy układu pokarmowego. Dzięki niemu możliwe jest odtrucie organizmu i likwidacja zaparć – co ma bezpośredni wpływ na lepsze samopoczucie i uregulowanie wagi ciała. Na czym polega sekret Fibra Vitale? W produkcie znajdują się nasiona siemienia lnianego, łupina babki jajowatej oraz nasiona babki płesznik. Składniki te są całkowicie naturalne. Ich doskonałe właściwości zauważono już dawno – rośliny były wykorzystywane w medycynie ludowej.

Wspaniałe właściwości siemienia lnianego

Siemię lniane wspiera leczenie wrzodów żołądka i dwunastnicy. Nasiona są doskonałym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Ponadto zawierają sporo witaminy E, flawonoidów, fitoestrogenów oraz szereg minerałów, w tym cynk. Lekarze uznają, że siemię lniane pomaga w profilaktyce miażdżycy i nowotworów. Długotrwałe stosowanie siemienia lnianego pozwala na znaczne usprawnienie funkcjonowania układu pokarmowego.

Babka płesznik – niedoceniany cudotwórca

Nasiona babki płesznik obniżają poziom złego cholesterolu oraz zwiększają poziom tego właściwego. Z tego powodu lekarze uznają, że roślina zapobiega chorobom serca. Ponadto babka płesznik obniża poziom glukozy we krwi. Fibra Vitale jest więc doskonałym preparatem dla cukrzyków. Nasiona tej rośliny wspomagają także… odchudzanie. Wszystko dzięki dużej zawartości błonnika wspierającego przemianę materii. Warto zauważyć, że babka płesznik stosowana jest powszechnie w leczeniu wielu chorób. Używa się jej w terapii czerwonki, artretyzmu, reumatyzmu, trądziku różowatego oraz łuszczycy.

Łupina babki jajowatej świetnie oczyszcza organizm

Babka jajowata wykazuje niesamowite właściwości detoksykacyjne. Łupiny zbierają wodę i toksyny, które później wraz ze złogami usuwane są z jelit. Dzięki roślinie wypróżnianie staje się szybsze i łatwiejsze. Warto zauważyć, że łupiny zawierają specyficzny śluz, który pokrywa złogi i pomaga w ich usunięciu. Babkę jajowatą stosuję się w leczeniu zaparć i hemoroidów. Roślina wspiera także odchudzających się. Ze względu na to, że pęcznieje w żołądku, oszukuje głód – ci, którzy ją stosują, mają mniejszy apetyt.

 

Fibra Vitale – dowiedz się więcej