Catch Me, Patch Me

Jeśli chcesz mieć idealną figurę na wakacje nie możesz zacząć pracować nad nią dopiero wiosną! Musisz pamiętać o tym, że metabolizm każdego z nas jest w pewien sposób odmienny. Z tego właśnie powodu niektórzy potrafią stracić lub przybrać na wadze bardzo szybko, inni potrzebują na to więcej czasu. Nie budzi jednak wątpliwości fakt, że im wcześniej zaczniesz o siebie dbać, tym lepsze efekty uzyskasz.

Nadwaga nie sprowadza się wyłącznie do problemów natury estetycznej, tak naprawdę największym zagrożeniem jest cholesterol. Jego podwyższony poziom może powodować wiele bardzo poważnych chorób, w tym np. miażdżycę, która może doprowadzić do zawału serca. Ponadto nadwaga ma wpływ na poruszanie się – jeśli waga ciała jest zbyt duża, trudno jest dźwigać, szybko się przemieszczać lub np. chodzić po schodach. Nadmierna ilość kilogramów ma bardzo niekorzystny wpływ na stawy, w tym przede wszystkim kolana.

Niestety wiele osób walczących z otyłością bardzo szybko rezygnuje z terapii odchudzającej. Jedną z najważniejszych przyczyn, która obniża poziom silnej woli, jest brak oczekiwanych efektów. Bardzo często, zanim nasz metabolizm przyspieszy, trzeba zdobyć się na wiele wyrzeczeń. Wyrzeczenia te są nieprzyjemne, a rezultatów nie widać. Wszystko to zniechęca i nasza mobilizacja zanika. Na szczęście naukowcy ze znanego ośrodka klinicznego koło Harvardu opracowali innowacyjną metodę, która pozwala w szybkim czasie pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

Środek Catch Me, Patch Me! to preparat oparty na naturalnej substancji, czyli kwasie hydroksycytrynowym. Związek ten znajduje się w owocach Gracinii Cambogii. W raportach światowych naukowców (np. w dokumentach NCBI) kwas hydroksycytrynowy figuruje jako bardzo skuteczny środek pomagający w walce z otyłością. Catch Me, Patch Me! to plastry z preparatem odchudzającym na bazie związków z Gracinii Cambogii. Środek niweluje uczucie głodu, przyspiesza metabolizm i dodaje energii. Tego typu plastry nie tylko odchudzają. Pozwalają także na pozbycie się cholesterolu z organizmu! Ponadto wykazują działanie antyoksydacyjne, dostarczają również sporo witamin i minerałów. Preparat jest całkowicie bezpieczny.