Antispur Duo Forte – na problemy z piętami

antispurCzłowiek w ciągu swojego życia musi zmagać się z różnymi formami bólu. Jedne z nich mają małe, inne duże natężenie – zawsze jednak przeszkadzają w codziennym życiu. Tym bardziej, jeśli nie występują z przerwami, lecz nieustannie. Jednym z najgorszych typów bólu, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie jest ból pięt – którego najczęstszą przyczyną jest zapalenie przyczepu rozcięgna podeszwowego. Istnieje wiele broni przeciw temu schorzeniu, jednak nie wszystkie są tak samo skuteczne. Antispur Duo Forte wykorzystuje najlepsze lekarstwo na ból – mocznik – oraz specjalnie zaprojektowane opaski żelowe, by pozbyć się problemu.

Wiecej informacji : kliknij tutaj

Formuła Antispur Duo Forte

Mocznik – w połączeniu z kilkoma innymi, aktywnymi substancjami – jest znanym remedium na ból pięt. Łagodzi bowiem dolegliwości związane ze stanem zapalnym i zmianami zwyrodnieniowymi. By jednak podobna mieszanka mogła działać, stężenie mocznika musi być odpowiednio duże – to zapewnia najbardziej efektywne oddziaływanie na bolesne miejsca. Antispur Duo Forte jest kremem z wysoką zawartością mocznika oraz dodatkiem naturalnych substancji o sprawdzonym, aktywnym działaniu, które wspomagają powrót do zdrowia. To miła odmiana, jako że większość środków stosowanych na ból pięt ma w większości chemiczny skład – a przecież w naturze występuje wiele cennych składników, które mogą nam pomóc. Po co zatem faszerować się chemią, smarować żelami o niepewnym działaniu, albo zażywać tabletek, które na jedno pomogą, a na drugie zaszkodzą?
Jednak nie sam krem wchodzi w skład Antispur Duo Forte – w zestawie klienci znajdą również dwie opaski żelowe, zakładane na noc na pięty, po uprzednim posmarowaniu ich kremem. Chłodzą one stopy, pozwalając na ich odprężenie i złagodzenie bólu. Ponadto zostały tak zaprojektowane, aby stabilizować stopę, utrzymywać jej łuk we właściwej pozycji i amortyzować piętę – o którą najczęściej zanadto nie dbamy w czasie poruszania, co kończy się uszkodzeniami, zapaleniami, a w konsekwencji bólem i problemami z poruszaniem.

Działanie i skuteczność produktu

Jeśli odczuwasz ból przy poruszaniu, Twoje stopy są przeciążone, stałeś się wręcz ciężarem dla swojej rodziny, a inne środki nie działają, Antispur Duo Forte może być skutecznym rozwiązaniem Twoich problemów! Nim postanowisz kolejny raz zażywać tabletki, albo udać się na bolesne zastrzyki, warto wypróbować zwykły krem z żelowymi opaskami, który może przynieść ulgę – a jeśli nie, producent zwróci w całości poniesione przez Ciebie koszty!
Pozytywne efekty kuracji zostały jednak potwierdzone przez specjalistę – profesora Jostena Arda. Znalazł on też producenta, który zaczął produkować krem o wysokiej zawartości mocznika i żelowe opaski. Formuła została przebadana przez zespół naukowców i udokumentowana przez Amerykańskie Federalne Centrum Informacji Biotechnologicznej (FCBI).

Wiecej informacji : kliknij tutaj