Activlan

activlantoex3Activlan jest unikalnym preparatem poprawiającym kondycję komórek słuchowych. Jeśli porównać aparat słuchowy do wzmacniacza dźwięków, to Activlan jest sposobem na wzmocnienie odbiornika, co oznacza, że po jego regularnym stosowaniu zwiększona będzie pobudliwość komórek słuchowych, a to wprost oznacza zdecydowaną poprawę słuchu.

Jak to jest możliwe? Wiele lat wnikliwych badań nad fizjologią komórek nerwowych odpowiedzialnych za odbiór dźwięków ujawniło, że stężenie pewnych substancji chemicznych jest skorelowane z osłabieniem słuchu. Zwiększenie podaży aktywnych biologicznie minerałów, witamin i enzymów znakomicie rewitalizuje komórki słuchowe, przywracając ich fizjologiczną pobudliwość. Taka terapia jest bezpieczna, ponieważ Activlan jest środkiem poddawanym starannej kontroli jakości i skuteczna, jako że nad opracowaniem składu preparatu pracowali lekarze, specjaliści kliniczni i fizjologowie.

Dowiedz się więcej o Activlan – kliknij tutaj

Activlan jest środkiem na bazie wysoce aktywnego ekstraktu z miłorzębu japońskiego o niezwykle wysokim stężeniu, wzbogaconym koenzymem Q10 niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania komórek słuchowych i cynkiem, odpowiedzialnym za przekazywanie pobudzeń nerwowych wywołanych przez fale dźwiękowe. Aktywne składniki preparatu Activlan przyspieszają proces regeneracji osłabionych komórek, tym samym często całkowicie eliminując potrzebę stosowania aparatu słuchowego.

W porównaniu z najczęściej promowanymi metodami poprawy słuchu Activlan ma wiele zalet: trening słuchu jest z zasady nieskuteczny, bo to nie siła woli decyduje o ilości odbieranych dźwięków. Nie można świadomie zmusić się do lepszego słyszenia. Aparaty słuchowe wprawdzie dają wrażenie lepszego słyszenia, ale wynika to ze sztucznego wzmocnienia dźwięków, co z kolei może uszkadzać kolejne komórki, nie wspominając o zwiększonym ryzyku powstania stanów zapalnych wywołanych przez noszenie aparatu. W porównaniu zaś z innymi suplementami diety Activlan jest produktem zdecydowanie bezpieczniejszym, ponieważ jakość jest stale kontrolowana w specjalistycznych laboratoriach.

Podsumowując: Activlan jest bezpieczny, bo powstaje pod kontrolą laboratoriów ze składników, które w tradycyjnej medycynie są znane od wielu lat i doskonale przebadane pod względem aktywności biologicznej. Jest to środek skuteczny, po nie jest protezą słuchu, tylko działa u źródła problemu, skutecznie zwiększając potencjał komórek słuchowych. A warto też dodać, że nie jest to wcale droga metoda poprawy słuchu…

Przy wyraźnie osłabionym słuchu można z łatwością:

  • zwiększyć komfort słyszenia o 50% i w efekcie odbierać pełniejszy zakres dźwięku na dużych przestrzeniach
  • zregenerować komórki słuchu i tym samym dwukrotnie zwiększyć wrażliwość ucha na ludzką mowę
  • zwiększyć o 2/3 czytelność usłyszanych wypowiedzi, dzięki czemu będziesz wyraźnie słyszeć nawet osoby, które stoją daleko od Ciebie
  • o 47,5% wzmocnić słyszenie szeptu i niskich tonów
  • osiągnąć te efekty na stałe, w przeciwieństwie do aparatów słuchowych, które wzmacniają słuch tylko w trakcie użycia
  • zmniejszyć o 80% przeciążenie ośrodków słuchu w mózgu

Dowiedz się więcej o Activlan – kliknij tutaj

Opinie o Activlan :

activlan1Żona przestała narzekać – Bogdan Karpiel, 61 lat

Activlan pozwolił mi poradzić sobie ze słyszeniem co mówi do mnie moja żona, kiedy opowiada coś z drugiego pokoju czy woła mnie na obiad do kuchni. Moja żona robiła mi o to wieczne awantury, że nie usłyszałem tego czy tamtego. Po dwóch tygodniach stosowania o wiele lepiej wszystko słyszałem. Po kolejnych dwóch już przestałem słuchać narzekań żony, że jej w ogóle nie słucham!